Areszt za uszkodzenie ciała i groźby - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt za uszkodzenie ciała i groźby

Data publikacji 12.01.2017

Policjanci z Pruszkowa zatrzymali 38-latka podejrzanego o uszkodzenie ciała i groźby karalne wobec konkubiny. Mężczyzna uderzał kobietę szklaną butelką po głowie, kilkakrotnie zadał jej uderzenia tłuczkiem oraz groził pozbawieniem życia. Sąd zastosował wobec mężczyzny areszt na okres trzech miesięcy.

Do zdarzenia doszło w nocy. Funkcjonariusze zostali wezwani na interwencję domową do jednego z mieszkań na terenie Pruszkowa. Na miejscu okazało się, że mężczyzna wszczął  awanturę, podczas której pobił pokrzywdzoną. Z relacji kobiety wynikało, że jej konkubent znajdując się pod wpływem alkoholu, uderzał ją szklaną butelką po głowie, kilkakrotnie użył tłuczka do mięsa, a także groził jej przy użyciu noża pozbawieniem życia. Policjanci do poszkodowanej natychmiast wezwali pogotowie, które zabrało kobietę do szpitala.

Agresywnego mężczyznę zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie. Po przyjęciu zawiadomienia, przesłuchaniu świadków i zgromadzeniu materiału dowodowego 38-latek usłyszał zarzut uszkodzenia ciała i gróźb karalnych.

Sąd Rejonowy w Pruszkowie zdecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego na okres trzech miesięcy.

ea/kk