Areszt za posiadanie znacznej ilości narkotyków - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Data publikacji 24.01.2017

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową KSP zatrzymali 25-latka, który odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Funkcjonariusze znaleźli w jego mieszkaniu prawie 180 gramów marihuany i ponad 100 gramów amfetaminy. Mężczyzna usłyszał już zarzut za popełnione przestępstwo, a sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat wiezienia.

Działania operacyjne policjantów ze stołecznego wydziału do walki z przestępczością narkotykową doprowadziły do zatrzymania mężczyzny podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Kilka dni temu funkcjonariusze pojawili się w jednym z mieszkań na terenie Ursusa. Z informacji, jakie posiadali wynikało, że przebywający tam mężczyzna może posiadać narkotyki. Podczas przeszukania mieszkania 25-latka policjanci znaleźli worek foliowy z białym proszkiem, słoik z roślinnym suszem oraz elektroniczną wagę. Na poczet przyszłych kar zabezpieczono 500 złotych.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Po zbadaniu zabezpieczonej substancji okazało się, że jest to prawie 180 gramów marihuany i ponad 100 gramów amfetaminy.  Dalsze czynności w sprawie wykonywali policjanci z Ursusa. Zebrany przez nich materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu zarzutów za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Sąd zdecydował już o tymczasowym aresztowaniu 25-latka na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat wiezienia.

ew/mb

 

  • Policjant z zatrzymanym mężczyzną
  • Zabezpieczone przez policjantów narkotyki
  • Zabezpieczone przez policjantów narkotyki
  • Zabezpieczone przez policjantów narkotyki
  • Zabezpieczone przez policjantów narkotyki
Ładowanie odtwarzacza...