Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci ze Stanisławowa zabezpieczyli 70 gramów marihuany

Data publikacji 01.02.2017

Policjanci z Komisariatu w Stanisławowie w wyniku pracy operacyjnej ustalili i zatrzymali 34-letniego mieszkańca stanisławowskiej gminy, podejrzanego o popełnienie przestępstw narkotykowych. Funkcjonariusze zabezpieczyli u podejrzanego 70 gramów marihuany, którą ten uzyskał z domowej uprawy. 34-latek usłyszał dwa zarzuty karne, w tym posiadania środków odurzających wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii i zarzut nielegalnego uprawiania roślin konopi. Podejrzany przyznał się i dobrowolnie poddał się karze.

Policjanci z Komisariatu w Stanisławowie w ramach prowadzonej pracy operacyjnej, polegającej na rozpoznawaniu  środowisk związanych z przestępczością narkotykową, wpadli na trop 34-letniego mieszkańca stanisławowskiej gminy, który mógł ukrywać w swoim domu środki odurzające. Policjanci postanowili sprawdzić posesję i tym samym potwierdzić, bądź też wykluczyć swoje podejrzenia.

Funkcjonariusze dokładnie przeszukali dom 34-latka. W jednym z pokoi znaleźli podejrzany pakunek, który był ukryty w biurku. Po sprawdzeniu zawartości okazało się, że w torebce znajduje się zielony susz. Policjanci zważyli  go i sprawdzili narkotesterem. Badanie wykazało, że jest to marihuana. Policjanci zabezpieczyli w sumie 70 gramów tego narkotyku. 34-latek tłumaczył się policjantom, że jest to jego własność i pochodzi z jego własnej domowej uprawy.

Podejrzany 34-latek trafił do komisariatu, gdzie przedstawiono mu dwa zarzuty karne: posiadania marihuany wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii oraz nielegalnej uprawy roślin konopi.

Podejrzany przyznał się do zarzucanych mu czynów narkotykowych i dobrowolnie poddał się karze.

ea/dn

  • Policjant badana marihuanę narkotesterem