Okradł dwie byłe partnerki - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Okradł dwie byłe partnerki

Data publikacji 06.02.2017

Trzymiesieczny areszt, taką decyzję podjął sąd w stosunku do mężczyzny podejrzanego o kradzieże telefonów komórkowych i pieniędzy swoim byłym partnerkom oraz włamanie do firmy. Za popełnione przestępstwa 33-letniemu Rafałowi Ł. grozi kara do 10 lat więzienia.

Do komendy przy ul. Opaczewskiej zgłosiła się kobieta, która poinformowała, że jej były partner najpierw włamał się do firmy, w której ona pracuje, a następnie ukradł telefon komórkowy i pieniądze. Sprawa trafiła do policjantów zwalczających przestępczość przeciwko mieniu.

33-latek kilka dni później został zatrzymany na terenie Pragi Południe przez miejscowych policjantów. W wyniku pracy operacyjnej i dochodzeniowo-śledczej funkcjonariusze ustalili, że Rafał Ł. ma jeszcze na swoim koncie kradzież telefonu komórkowego i pieniędzy z konta innej partnerki oraz kradzież tabletu ze stoiska w centrum handlowym.  

Mężczyzna usłyszał już zarzuty za popełnione przestępstwa i został tymczasowo aresztowany przez sąd. Teraz może trafić za kratki nawet na 10 lat.

ea/ew