Wpadli dwa dni po usiłowaniu włamania - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadli dwa dni po usiłowaniu włamania

Data publikacji 08.02.2017

W ciągu dwóch dni od zgłoszenia próby włamania, grodziscy kryminalni wytypowali i zatrzymali mężczyzn podejrzanych o ten czyn. Policjanci ustalili, że 37-latek i 33-latek zamierzali okraść jeden z domów w Milanówku. Dariusz K. i Jacek F. usłyszeli już zarzuty usiłowania kradzieży z włamaniem. Za to przestępstwo grozi im nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Natychmiast po zgłoszeniu próby włamania do domu w Milanówku, grodziscy policjanci rozpoczęli intensywne działania w kierunku ustalenia sprawców. Od właścicielki posesji funkcjonariusze dowiedzieli się, że sprawcy weszli do budynku przez okienko piwniczne i wyważyli kilka par drzwi oraz uszkodzili alarm. W ciągu dwóch dni kryminalni zebrali swoje ustalenia i wytypowali dwóch podejrzanych mężczyzn. 37-latek i 33-latek zostali zatrzymani w miejscach zamieszkania.

Materiały zgromadzone przez policjantów z Milanówka pozwoliły na przedstawienie Dariuszowi K. i Jackowi F. zarzutów usiłowania kradzieży z włamaniem. Obaj mężczyźni byli wcześniej karani za podobne przestępstwa. Za popełnione tym razem czyny grozi im nawet po 10 lat więzienia.

kz/aw