Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejny wypadek na przejściu dla pieszych, ponownie apelujemy o ostrożność!!!

Data publikacji 20.03.2017

Policjanci z Piaseczna ponownie apelują do kierowców i pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze. Niestety kolejny już raz informujemy o śmiertelnym wypadku , gdzie ofiarą był pieszy przechodzący przez prawidłowo oznakowane przejście dla pieszych. Świadków piątkowego wypadku na drodze krajowej numer „7” w Rembertowie, prosimy o pilny kontakt z policją . Nadal nie znana jest też tożsamość mężczyzny, który zmarł mimo podjętej próby reanimacji.

Było po godzinie 19.00, gdy kierujący fordem mondeo jadąc w kierunku Warszawy nie zdołał wyhamować i potrącił pieszego przechodzącego przez prawidłowo oznakowane  przejście dla pieszych. Mimo podjętej próby reanimacji mężczyzna zmarł. 51- letni kierowca mondeo był trzeźwy.

Do dnia dzisiejszego nie znana jest tożsamość ofiary. Policjanci z wydziału dochodzeniowo- śledczego zwracają się do wszystkich osób mogących pomóc w ustaleniu szczegółów tego wypadku, a także mogących pomóc w ustaleniu tożsamości zmarłego mężczyzny o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie.

Funkcjonariusze ponownie apelują do wszystkich kierowców oraz pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności podczas przejeżdżania lub przechodzenia przez przejścia dla pieszych.

js