Poszukiwany nakazem ukrył się w łóżku - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany nakazem ukrył się w łóżku

Data publikacji 27.03.2017

Policjanci z zespołu ds. poszukiwań z Woli zatrzymali 39-letniego Michała J. Mężczyzna ukrył się w łóżku, licząc, że uniknie odpowiedzialności. 39-latek był poszukiwany nakazem doprowadzenia od grudnia ubiegłego roku. Zgodnie z dyspozycją Sądu Okręgowego w Toruniu trafił na dwa lata do zakładu karnego.

39-latek od jakiegoś czasu nie przebywał w miejscu zamieszkania i ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Sąd Okręgowy w Toruniu wydał za nim nakaz doprowadzenia do zakładu karnego w celu odbycia kary więzienia. Czynności operacyjne prowadzone przez policjantów z zespołu ds. poszukiwań doprowadziły do ustalenia aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego.

Wcześnie rano kryminalni udali się do jednego z mieszkań na terenie dzielnicy, gdzie zatrzymali Michała J. Mężczyzna zaskoczony wizytą policjantów ukrył się w łóżku, licząc, że uniknie w taki sposób odpowiedzialności. Mężczyzna został doprowadzony do jednostki Policji na Woli. Zgodnie z dyspozycją sądu trafił na dwa lata do zakładu karnego.

ea/ms

Wypowiedź - Edyta Adamus, Sekcja Prasowa KSP

Ładowanie odtwarzacza...
1.78 MB
Wypowiedź - Edyta Adamus, Sekcja Prasowa KSP