Nagrody dla najlepszych policjantów i pracowników cywilnych - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nagrody dla najlepszych policjantów i pracowników cywilnych

Data publikacji 13.04.2017

Komendant Stołeczny Policji za profesjonalne wykonywanie obowiązków służbowych przyznał nagrody 66 policjantkom i policjantom oraz 5 pracownikom cywilnym. Wyróżnienia zostały wręczone w Białej Sali Komendy Stołecznej Policji w obecności kadry kierowniczej KSP.

W Komendzie Stołecznej Policji odbyło się dziś uroczyste wręczenie nagród przyznanych dla 66 policjantek i policjantów oraz 5 pracowników cywilnych za zaangażowanie w realizację służbowych obowiązków oraz profesjonalizm w służbie. W obecności kadry kierowniczej KSP wyróżnienia wręczył Komendant Stołeczny Policji mł. insp. dr Rafał Kubicki oraz p.o. Zastępca Komendanta Stołecznego Policji podinsp. Piotr Byra

Decyzją Komendanta Stołecznego Policji mł. insp. dr Rafała Kubickiego nagrody motywacyjne policjanci otrzymali m.in. za ustalenie i zatrzymanie sprawców zabójstwa, sprawców przestępstw narkotykowych, ujawnienie sprawców kradzieży i rozbojów, rozpracowania zorganizowanych grup przestępczych zajmujących się nielegalną produkcją i wprowadzeniem do obroty znacznej ilości wyrobów tytoniowych bez polskich znaków akcyzy, sprawców kradzieży do mieszkań, a także zatrzymania sprawców kradzieży samochodowych.

Zwracając się do wyróżnionych Komendant Stołeczny Policji mł. insp. dr Rafał Kubicki powiedział:  – Z prawdziwą przyjemnością mogę dziś osobiście nagrodzić osoby, które wyróżniają się swoją ponadprzeciętną pracą i zaangażowaniem. Wszyscy pokazaliście dobrą skuteczność, co doprowadziło do zatrzymania sprawców wielu przestępstw. Udowodniliście, że swoje obowiązki wypełniacie profesjonalnie. Dziękując za oddanie w służbie oraz w związku ze zbliżającymi się świętami, życzę Wam oraz Waszym rodzinom zdrowych i spokojnych świąt wielkanocnych oraz realizacji wszystkich zamierzeń.

  • Nagrody dla najlepszych policjantów i pracowników cywilnych
  • Nagrody dla najlepszych policjantów i pracowników cywilnych