Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymali poszukiwanego listem gończym za oszustwa „na wnuczka”

Data publikacji 10.05.2017

Policjanci z mokotowskiego wydziału kryminalnego zatrzymali poszukiwanego listem gończym za oszustwa „na wnuczka” oraz rozbój. 27-latek ukrywał się przez wymiarem sprawiedliwości, ponieważ wiedział, że najbliższe 6 lat musi spędzić za więziennymi kratami. Damian S. najpierw trafił do policyjnej celi, a później został przewieziony do zakładu karnego.

Damian S. w 2016 roku został skazany na 2 lata pozbawienia wolności za rozbój i na 4 lata więzienia za oszustwa „na wnuczka”. Od tamtej pory zaczął się ukrywać i unikać wymiaru sprawiedliwości. Kiedy kryminalni dostali wystawiony za nim list gończy pojechali go zatrzymać.

Domownicy od wejścia policjantów do mieszkania zaprzeczali, aby Damian S. z nimi zamieszkiwał. Ten z kolei sądził, że w szafie za ubraniami nikt go nie znajdzie. Szybko się przekonał, że jest inaczej. Podczas przeszukania mieszkania funkcjonariusze wyjęli go z szafy i przedstawiając mu nakaz zatrzymania, przewieźli go do policyjnego aresztu, a następnie do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe lata.

ea/rk

  • Poszukiwany podczas przesłuchania

Wypowiedź - Edyta Adamus, Sekcja Prasowa KSP

Ładowanie odtwarzacza...
1.64 MB
Wypowiedź - Edyta Adamus, Sekcja Prasowa KSP