Kłótnia zakończona zarzutami i dozorem - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kłótnia zakończona zarzutami i dozorem

Data publikacji 10.05.2017

Policjanci z komisariatu na Białołęce zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie ciała. Z informacji jakie posiadali wynikało, że sprawca w trakcie kłótni z 70-latkiem zadał ciosy w twarz pokrzywdzonemu, w wyniku których trafił on do szpitala. Po zgromadzeniu materiału dowodowego, 62-latek usłyszał zarzut. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór, zakaz kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonego.

Do komisariatu na Białołęce zgłosił się syn pokrzywdzonego, który zawiadomił o tym, że jego 70-letni ojciec został pobity przez znajomego mężczyznę. Zgłaszający opisał całą sytuację, z której wynikało, że pomiędzy 70 a 62-latkiem doszło do kłótni na parkingu jednego z marketów. Podczas wymiany zdań doszło do rękoczynów. Znajomy 70-latka zaatakował go i uderzył  tępym narzędziem w twarz. Poszkodowany w wyniku poniesionych obrażeń trafił do szpitala.

Sprawą zajęli się policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego. Bardzo szybko ustalili oni tożsamość 62-latka. Nie czekając długo zatrzymali Romana P.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutów Romanowi P. dotyczących uszkodzenia ciała 70-letniego mężczyzny. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór, zakaz kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonego na odległość 10 metrów.

po