Zlikwidowana domowa plantacja - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zlikwidowana domowa plantacja

Domową plantację konopi indyjskich zlikwidowali stołeczni policjanci. Funkcjonariusze zabezpieczyli sadzonki oraz sprzęt potrzebny do ich hodowli. Dochodzeniowcy z Bielan już przedstawili zarzut Pawłowi T. 32-latek odpowie teraz za uprawę środków odurzających.

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Stołecznej Policji uzyskali informację, że w jednym z lokali mieszczących się na terenie Bielan może znajdować się domowa plantacja konopi indyjskich. Funkcjonariusze udali się pod wskazany adres, a gdy weszli do mieszkania poczuli charakterystyczny zapach marihuany.

Okazało się, że w pokoju znajdują się namioty wraz z całym sprzętem potrzebnym do hodowli krzewów konopi indyjskich, a w środku znajduje się  10 krzewów tych roślin. W mieszkaniu policjanci znaleźli jeszcze ponad 69 gramów suszu roślinnego.

32-letni Paweł T. został zatrzymany i przewieziony do bielańskiej komendy. Mężczyzna już usłyszał zarzuty za uprawę środków odurzających. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

ek/aw

  • Zlikwidowana przez policjantów domowa plantacja konopi indyjskich
  • Zlikwidowana przez policjantów domowa plantacja konopi indyjskich
  • Zlikwidowana przez policjantów domowa plantacja konopi indyjskich
Ładowanie odtwarzacza...