Zatrzymano 20-latka, który zaatakował przechodnia - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymano 20-latka, który zaatakował przechodnia

Data publikacji 28.06.2017

Przed 22.00 policjanci patrolujący ulice Piaseczna zostali wezwani na Aleję Róż, gdzie miało dojść do pobicia przechodnia. Na miejscu okazało się, że sam atak na przechodnia zauważyło dwóch policjantów będących po służbie, którzy jako pierwsi zareagowali i wraz z piaseczyńskimi mundurowymi dokonali zatrzymania 20-latka.

Funkcjonariusze, którzy minionej nocy pełnili służbę na terenie miasta Piaseczna zostali wezwani na Aleję Róż, gdzie miało dojść do napaści na przechodnia. Jak ustalili piaseczyńscy patrolowcy 42-letni mężczyzna wraz z małżonką zmierzali do domu, gdy podbiegł do nich młody człowiek i zaczął ich wyzywać, a następnie zaatakował fizycznie.

Zdareznie zauważyli i zareagowali będący już po służbie funkcjonariusze z komisariatu policji w Wilanowie, którzy po chwili wraz z piaseczyńskimi patrolowcami obezwładnili napastnika i udzielili pomocy poszkodowanemu w wyniku uderzeń mężczyźnie.

Podejrzewany o dokonanie pobicia 20-latek w chwili ataku miał w swoim organizmie ponad promil alkoholu. Został on zatrzymany i trzeźwieje teraz w policyjnej celi. 

ea/js

  • Zatrzymany mężczyzna w obecności policjanta