Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

6 lipca 2017 – ważna informacja dla uczestników spotkania z Prezydentem USA na placu Krasińskich w Warszawie

Data publikacji 06.07.2017

6 lipca br. o godz. 13:00 w Warszawie na placu Krasińskich przemówienie wygłosi Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald J. Trump. Kierowcy autokarów, którymi do stolicy przybędą zorganizowane grupy osób chcących uczestniczyć w tym wydarzeniu, proszeni są o korzystanie z zalecanych przez policję miejsc dowozu pasażerów.

Stołeczni policjanci zalecają trzy lokalizacje, w których kierowcy autokarów przywożący do Warszawy osoby chcące uczestniczyć w spotkaniu z Prezydentem Stanów Zjednoczonych mogą zatrzymać się w celu opuszczenia pojazdów przez pasażerów:

- pl. Bankowy – następnie przejście pieszo do bramek wejściowych mieszczących się przy ul. Długiej i ul. Miodowej;

- ul. Andersa (zatoka autobusowa pomiędzy ul. Nowolipie, a pl. Bankowym na wysokości kina Muranów) – następnie przejście pieszo do bramek wejściowych mieszczących się przy ul. Długiej i ul. Miodowej;

- ul. Anielewicza (na odcinku pomiędzy ul. Zamenhofa a ul. Andersa) – następnie przejście pieszo do bramki wejściowej mieszczącej się przy ul. Bonifraterskiej.

Bramki zostaną otwarte o godzinie 10:00, a ich zamknięcie przewidziane jest na godzinę 12.00. Zalecamy dowożenie pasażerów w wyznaczone lokalizacje w godzinach 9:00 – 11:30.

Uwaga: Dodatkowe, ważne informacje zamieszczone na stronie internetowej Ambasady USA w Polsce znajdziecie Państwo pod tym linkiem:  https://pl.usembassy.gov/pl/zaproszenie/