Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odzyskali skradzione przedmioty i zatrzymali podejrzanego o włamanie

Data publikacji 21.09.2017

Policjanci z warszawskich Włoch po krótkim pościgu zatrzymali 33-letniego obywatela Gruzji. Mężczyzna podejrzany jest o włamanie do zaparkowanego pojazdu. Funkcjonariusze odzyskali również skradzione przedmioty. Teraz 33-latkowi za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło kilka minut po 22.00 w Al. Krakowskiej. Sprawca najpierw wyłamał zamek w drzwiach volkswagena, a następnie ukradł z niego plecak, w którym znajdowały się pieniądze, tablet oraz bursztyn. Pokrzywdzony straty oszacował na kwotę ponad 6 000 złotych. Funkcjonariusze dojeżdżając pod wskazany adres, zauważyli oddalającego się mężczyznę, odpowiadającego podanemu rysopisowi. Po krótkim pościgu zatrzymali 33-letniego obywatela Gruzji. Mężczyzna trafił do komisariatu.

Sprawą natychmiast zajęli się kryminalni. W wyniku pracy operacyjnej już następnego dnia odzyskali skradzione przedmioty. Wczoraj funkcjonariusze przedstawili mężczyźnie zarzut za kradzież z włamaniem. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat więzienia.

ew/mb