Heroinę trzymał w szafie i w samochodzie - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Heroinę trzymał w szafie i w samochodzie

Data publikacji 24.11.2017

Śródmiejscy policjanci z wydziału oparacyjno-rozpozawczego zatrzymali 42-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie heroiny. Obserwowany przez nich mieszkaniec warszawskiej Ochoty dwa zawiniątka miał w swoim samochodzie, a kolejne 24 sztuki w szafie w mieszkaniu. Zabezpieczone substancje psychoaktywne trafiły do depozytu, skąd pojadą do stołecznego laboratorium kryminalistyki. Paweł K. natomiast do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszał zarzuty za które może spędzić w więzieniu nawet 3 lata.

Policjanci wiedzieli, że obserwowany przez nich mężczyzna może posiadać przy sobie narkotyki. Policjanci postanowili go sprawdzić, kiedy wsiadał do swojego samochodu w pobliżu miejsca zamieszkania. Na widok policyjnych legitymacji Paweł K. przyznał, że ma  dwa zawiniątka z heroiną w samochodzie. Policjanci przeszukali pojazd i zabezpieczyli nielegalną substancję. Następnie wspólnie z 42-latkiem  poszli do jego mieszkania, gdzie w szafie znaleźli kolejne 24 działki. Ich posiadacz twierdził, że zakupił je na własny użytek. Wstępne badania przeprowadzone narkotesterem potwierdziły, że to heroina.

Psychoaktywny proszek trafił do depozytu, zatrzymany mężczyzna natomiast do policyjnego aresztu. Dzisiaj podejrzany usłyszał zarzuty posiadania narkotyków za co grozi mu kara nawet do 3 lat więzienia.

ea/rk

  • Policjant z zatrzymanym mężczyzną
  • Policjant wykonuje czynności z podejrzanym
  • Heroina zabezpieczona przez policjantów
Ładowanie odtwarzacza...