Odzyskali auto i zatrzymali sprawcę kradzieży - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odzyskali auto i zatrzymali sprawcę kradzieży

Data publikacji 07.12.2017

Dzięki zaangażowaniu policjantów z Targówka oraz determinacji w ściganiu sprawców przestępstw doszło do zatrzymania mężczyzny podejrzanego o kradzież audi o wartości 20000 złotych. Pojazd został odzyskany już następnego dnia po kradzieży. 32- letni Mariusz Ł. usłyszał zarzut kradzieży, do którego się przyznał.

Policjanci z Targówka od jakiegoś czasu pracowali nad sprawą kradzieży audi, do której doszło na terenie placu budowy przy ul. Malborskiej. Z informacji jakie posiadali wynikało, że sprawca wsiadł do pojazdu z włączonym silnikiem i odjechał. Funkcjonariusze wydziału kryminalnego, na podstawie zebranych informacji pojechali pod jeden z ustalonych adresów, gdzie mógł znajdować się wytypowany do tej kradzieży mężczyzna. Policjanci na podwórku kamienicy ujawnili skradzione auto i zatrzymali 32- letniego Mariusza Ł.

Dalej sprawą zajęli się funkcjonariusze z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy przestawili męzczyźnie zarzut kradzieży. W trakcie przesłuchania przyznał się on do zarzucanego mu czynu. Może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

AH