Dzielnicowy zatrzymał dwie osoby ze 100 gramami marihuany - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowy zatrzymał dwie osoby ze 100 gramami marihuany

Dzielnicowy podczas obchodu rejonu służbowego zatrzymał trzy osoby, zabezpieczył prawie 100 gramów marihuany i zabezpieczył ponad 28 tysięcy złotych. Po przeprowadzonych czynnościach procesowych przez śledczych jeden z mężczyzn został przesłuchany w charakterze świadka, natomiast 25-letnia Milena R. i 33-letni Marcin N. usłyszeli zarzuty i zostali objęci policyjnymi dozorami dwa razy w tygodniu.

Dzielnicowy pełnił służbę w swoim rejonie. W pewnym momencie zwrócił uwagę na stojące w pobliżu klatki schodowej trzy osoby. Mężczyzna z kobietą przekazywali sobie jakąś foliową siatkę. Funkcjonariusz wyczuł woń charakterystyczną dla marihuany. Podjął interwencję. W trakcie legitymowania i kontroli osób okazało się, że posiadają oni susz roślinny oraz dużą kwotę pieniędzy. Zostali zatrzymani.

Dalsze czynności wykonane przez kryminalnych i dochodzeniowców wykazały, że prawie 100 gramów marihuany oraz 25 tysięcy złotych najprawdopodobniej należało do 33-letniego Marcina N., a 3350 złotych było 25-letniej Mileny R., która pomagała 33-latkowi i przechowywała dla niego narkotyki. Trzecia osoba została przesłuchana w charakterze świadka.

W prokuraturze mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, a kobieta odpowie za pomocnictwo. Oboje zostali objęci policyjnymi dozorami.

jw/mb

  • Zabezpieczone przez policjantów narkotyki
  • Zabezpieczone przez policjantów narkotyki
  • Zabezpieczone przez policjantów narkotyki