Odpowie za włamanie do chłodni i kradzież ryb - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za włamanie do chłodni i kradzież ryb

Data publikacji 24.04.2018

Kryminalni z komendy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego ustalili miejsce pobytu byłego pracownika jednego z ożarowskich hoteli. Według informacji policjantów 33-latek włamał się do chłodni, skąd skradł ryby różnego gatunku o łącznej wartości około 1,6 tys. złotych. Funkcjonariusze zatrzymali Cezarego W. w jednej z warszawskich restauracji, gdzie się zatrudnił. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Przyznał się do popełnienia przestępstwa i dobrowolnie poddał się karze.

W połowie lutego br. dyżurny komisariatu w Ożarowie Mazowieckim otrzymał zgłoszenie o włamaniu do chłodni i kradzieży różnego gatunku ryb. Do przestępstwa doszło w restauracji jednego z ożarowskich hoteli. Łączna kwota skradzionego mienia oszacowana została na sumę około 1,6 tys. złotych. Jak ustalili policjanci, czynu tego mógł dokonać jeden z byłych pracowników hotelu. Od tego czasu mężczyzna jednak zmienił miejsce dotychczasowego pobytu.

Do rozwiązania sprawy włączyli się kryminalni z komendy w Starych Babicach. Gdy tylko policjanci ustalili, że 33-latek zatrudnił się jako kucharz w jednej z warszawskich restauracji, udali się tam i zatrzymali Cezarego W. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem. Przyznał się do popełnienia przestępstwa i dobrowolnie poddał się karze.

/ego/mb