Ponad 350 gramów marihuany ukrył w zamrażalniku - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ponad 350 gramów marihuany ukrył w zamrażalniku

Data publikacji 07.06.2018

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W mieszkaniu Dominika R. w lodówce policjanci znaleźli ukryte 4 foliowe torebki z marihuaną. Za to przestępstwo zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii 28-latkowi grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Śródmiejscy kryminalni prowadząc działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej, tym razem wpadli na trop Dominika R. Dzięki pracy operacyjnej uzyskali informację, że w swoim mieszkaniu może przechowywać znaczną ilość narkotyków. Szczegółowa kontrola lokalu potwierdziła ich wcześniejsze podejrzenia. W kuchni w zamrażalniku policjanci znaleźli 4 foliowe torebki, a w nich ponad 350 gramów marihuany.   

Mężczyzna został zatrzymany, a znalezione narkotyki zabezpieczone, jako dowód w sprawie. 28-latek usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu  do 10 lat pozbawienia wolności.

rsz/mbr

  • Zabezpieczone przez policjantów narkotyki
  • Mężczyzna zatrzymany przez policjantów