Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Doniczki z konopiami indyjskimi stały w pokoju, który wynajmował

Data publikacji 20.06.2018

To już czwarty na przestrzeni ostatnich dni przypadek ujawnienia przez śródmiejskich policjantów uprawy konopi indyjskich. Tym razem znajdowały się w wynajmowanym przez Sergiusza P. mieszkaniu. Na stole w pokoju kryminalni znaleźli 19 doniczek z roślinami w różnej fazie wzrostu oraz 13 gramów gotowego suszu marihuany. Za uprawę konopi indyjskich i jej posiadanie zatrzymanemu przez kryminalnych 29-latkowi grozi teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

Praca operacyjna policjantów ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego doprowadziła ich do kolejnego już w ostatnich dniach miejsca, w którym uprawiane były konopie indyjskie. Tym razem było to wynajmowane mieszanie.

Po wejściu do lokalu w jednym z pokoi, na stole policjanci znaleźli i zabezpieczyli jako dowód w sprawie 19 doniczek z roślinami w różnej fazie wzrostu oraz słoik 13 gramami gotowego suszu marihuany.

Kryminalni zatrzymali 29-latka, któremu śródmiejska prokuratura prowadząca śledztwo w tej sprawie, postawiła dwa zarzuty: uprawy konopi indyjskiej i posiadania środków odurzających. Teraz Sergiuszowi P. grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

ea/rsz

  • Policjant prowadzi zatrzymanego
  • Policjant prowadzi zatrzymanego
  • Doniczki z marihuaną