Zatrzymany za kradzież z włamaniem samochodu - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany za kradzież z włamaniem samochodu

Data publikacji 12.07.2018

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością samochodową dzięki własnym ustaleniom operacyjnym i przeprowadzonym działaniom dotarli do mężczyzny, który podejrzany jest o kradzież z włamaniem mini coopera. 43-letni Andrzej S. usłyszał już zarzut grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Do komisariatu w Wawrze wpłynęło zawiadomienie o kradzieży z włamaniem mini coopera.

Sprawą zajęli się policjanci z wydziału do walki z przestępczością samochodową. Przeprowadzili sprawdzenia, wykorzystali dostępne metody pracy operacyjnej. W wyniku własnych czynności ustalili kto najprawdopodobniej jest sprawcą tego przestępstwa. Następnym krokiem było dotarcie do 43-letniego Andrzeja S. Mężczyzna był doskonale znany funkcjonariuszom z wcześniejszych przestępstw, głównie kradzieży z włamaniem do pojazdów. Mężczyzna unikał kontaktów z Policją. Stróże prawa zaplanowali działania obserewacyjno-zasadzkowe. Zatrzymali go w momencie, kiedy rowerem chciał niepostrzeżenie przemknąć do domu. 43-latek trafił do policyjnej celi.

Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutu kradzieży z włamaniem samochodu. Za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

 

jw/mw