Wszedł do pokoju razem z drzwiami - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wszedł do pokoju razem z drzwiami

Data publikacji 10.08.2018

Patrolowcy zatrzymali mężczyznę, który mając prawie 2 promile alkoholu najprawdopodobniej bez użycia klucza próbował sforsować zamknięte drzwi do swojego pokoju hotelowego. Straty wyniosły 4500 złotych. 24-letni Sebastian P. usłyszał zarzut uszkodzenia mienia.

Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego zostali skierowani do hotelu pracowniczego. Na miejscu zgłaszający wskazał zdewastowane, wyrwane z futryną drzwi prowadzące do jednego z pokoi oraz mężczyznę, który miał być za to odpowiedzialny.

24-letni Sebastian P. był nietrzeźwy, w chwili zatrzymania miał prawie 2 promile alkoholu we krwi. Z relacji pracownika hotelu wynikało, że 24-latek przyszedł pod wpływem alkoholu i zamiast otworzyć drzwi kluczem kopał w nie i uderzał tak długo, aż je wyłamał i w całości zniszczył. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. W komendzie przyjęto zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, wartość start wyceniono na 4500 złotych.

Sprawą zajęli się policjanci wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu. Na podstawie zgromadzonych materiałów Sebastian P. usłyszał zarzut uszkodzenia mienia.

ea/jw