Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt za podpalenie, niszczenie mienia i znęcanie się nad rodziną

Data publikacji 10.08.2018

Policjanci z komisariatu w Tarczynie zatrzymali 42-letniego mężczyznę podejrzewanego między innymi o znęcanie się nad rodziną, podpalenie budynku z maszynami rolniczymi oraz zniszczenie dwóch samochodów. Zgromadzony w tej sprawie materiał dowodowy został przekazany do prokuratury wraz z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci aresztu. Sąd przychylił się do złożonego wniosku i dziś na najbliższe trzy miesiące mężczyzna zostanie przewieziony do jednego z aresztów śledczych.

Funkcjonariusze z komisariatu w Tarczynie  zatrzymali 42- letniego mieszkańca powiatu piaseczyńskiego. Z policyjnych ustaleń wynika, że mężczyzna od kilku miesięcy znęcał się psychicznie i fizycznie nad członkami swojej rodziny. Ponadto z zebranych przez funkcjonariusze z Tarczyna materiałów wynika również że, mężczyzna jest podejrzewany o to, iż w dniu 6 sierpnia tego roku podpalił budynek wraz ze znajdującymi się tam maszynami rolniczymi i innym sprzętem o wartości ponad 50 tysięcy złotych. Usłyszał on również zarzuty za zniszczenie dwóch samochodów osobowych.

42-latek łącznie usłyszał cztery zarzuty karne. Policjanci z komisariatu w Tarczynie złożyli do prokuratury w Grójcu wniosek o zastosowanie wobec zatrzymanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

Dziś na najbliższe trzy miesiące mężczyzna trafi do jednego z aresztów śledczych.

ea/js

  • Mężczyzna zatrzymany przez policjantów