Narkotyki ukrył w misce z cukierkami - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Narkotyki ukrył w misce z cukierkami

Śródmiejscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie ponad 100 porcji heroiny o czarnorynkowej wartości ponad 6000 złotych. Bartosz K. chcąc uniknąć „wpadki” podczas ewentualnego przeszukania, schował narkotyki do szklanej misy i przysypał je cukierkami. Za ich posiadanie 24-latkowi grozi teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

Bezskuteczne okazały się zabiegi mające na celu ukrycie 20 gramów heroiny przez Bartosza K. Mężczyzna na wypadek ewentualnego „nalotu” w swoim mieszkaniu ukrył narkotyki przed policją w misce z cukierkami.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego, którzy tego dnia zapukali do drzwi lokalu, w którym przebywał 24-latek szybko i bez trudu znaleźli foliowe zawiniątko z ponad 100 handlowymi porcjami heroiny wartymi w sprzedaży ponad 6000 złotych.

Bartosz K. został zatrzymany, a ujawnione narkotyki zabezpieczone jako dowód w sprawie. Za to przestępstwo zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii mężczyźnie grozi teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

rsz/mb

  • Zabezpieczone przez policjantów narkotyki
  • Policjant z zatrzymanym mężczyzną