Próbował wzbogacić się na kradzionych perfumach - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Próbował wzbogacić się na kradzionych perfumach

Data publikacji 14.09.2018

Trzy zarzuty kradzieży usłyszał w komisariacie na Białołęce 32-letni Michał Ch. Z informacji funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna podejrzany jest o kradzieże perfum i kosmetyków, gdzie łączna wartość strat wynosi ponad 4 tysiące złotych. Jak wyjaśnili dochodzeniowcy, zatrzymany handlował skradzionymi fantami na bazarze. 32-latek przyznał się do zarzucanego mu czynu. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Białołęki udali się do drogerii, gdzie miała miejsce kradzież. Po przybyciu na miejsce ustalili szczegóły zdarzenia. Okazało się, że podejrzanym o kradzież jest 32-letni mężczyzna. Jego łupem padły perfumy o wartości prawie 640 złotych. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i przewieźli do komendy.

Funkcjonariusze z dochodzeniówki przejrzeli zapis z kamer monitoringu i przeanalizowali podobne sprawy. Okazało się, że mężczyzna ma na sumieniu jeszcze inne kradzieże, gdzie łupem były głównie perfumy. Łączna wartość strat została oszacowana na kwotę ponad 4 tysięcy złotych.

Dochodzeniowcy zgromadzili materiał dowodowy, na podstawie którego przedstawili podejrzanemu trzy zarzuty kradzieży. Michał Ch. podczas przesłuchania przyznał się do zarzucanych mu czynów i wyjaśnił, że skradzionymi kosmetykami handlował na bazarze.

Teraz może grozić mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

ea/po