Zabezpieczone zdemontowane samochody, zatrzymany za paserstwo - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zabezpieczone zdemontowane samochody, zatrzymany za paserstwo

Data publikacji 26.09.2018

Policjanci z południowopraskiego wydziału do walki z przestępczością samochodową błyskawicznie po otrzymaniu operacyjnej informacji o zdemontowanym samochodzie pojawili się we właściwym miejscu i wspólnie z funkcjonariuszami KRP Warszawa III przeprowadzili działania. Zabezpieczyli narzędzia mogące służyć do dokonywania kradzieży z włamaniem aut, karoserie kradzionych pojazdów, a także zatrzymali 32-letniego Pawła T., który usłyszał 2 zarzuty paserstwa

Policjanci zajmujący się w KRP Warszawa VII przestępstwami samochodowymi otrzymali operacyjną informację, że pewien mężczyzna w podwarszawskiej miejscowości niedawno zdemontował skradzioną mazdę, a karoseria auta miała trafić na pobliski szrot.

Funkcjonariusze zadziałali od razu. Pojawili się we wskazanym miejscu razem z policjantami z komendy na Ochocie. Zabezpieczyli niebieską karoserię mazdy, a chwilę później już zatrzymali 32-letniego Pawła T. Mężczyzna posiadał też karoserie z innych kradzionych aut, a dodatkowo urządzenia, które mogą służyć do dokonywania kradzieży z włamaniem pojazdów. Wszystkie te rzeczy zostały zabezpieczone, a 32-latek trafił do policyjnej celi.

Przeprowadzone ustalenia i zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie Pawłowi T. dwóch zarzutów paserstwa samochodów.

jw/mb

 

  • Zabezpieczone przez policjantów części
  • Policjanci z zatrzymanym mężczyzną
  • Zabezpieczone przez policjantów rzeczy