Na kradzionym rowerze z marihuaną w kieszeni - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Na kradzionym rowerze z marihuaną w kieszeni

Data publikacji 12.10.2018

Policjanci z patrolówki dzięki swojej czujności zatrzymali mężczyznę, który okazał się podejrzanym o kradzież roweru miejskiego, a także posiadał przy sobie środki odurzające. 22-letni Kamil T. usłyszał dwa zarzuty.

Kiedy patrolowcy przejeżdżali ulicami Grochowa spostrzegli młodego człowieka, który prowadził rower miejski.Funkcjonariusze zauważyli, że najprawdopodobniej zabezpieczenie roweru zostało wyrwane, ktoś musiał ingerować w nie siłą.

Mundurowi podjęli decyzję o sprawdzeniu pochodzenia jednośladu. Na widok zbliżających się policjantów mężczyzna zaczął się szybko oddalać. Został jednak zatrzymany. Chwilę później okazało się, że 22-letni Kamil T. ma na swoim sumieniu nie tylko prawdopodobną kradzież roweru, ale również posiada przy sobie działkę marihuany. Stróże prawa zabezpieczyli narkotyki i kradziony rower, a mężczyzna trafił do policyjnej celi.

Resztą zajęli się śledczy z wydziału mienia. Po zgromadzeniu materiału dowodowego przedstawili 22-latkowi zarzuty posiadania środków odurzających i kradzieży mienia.

jw/mb