Wpadli z kradzionymi tujami - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadli z kradzionymi tujami

Data publikacji 12.11.2009

Podejrzanie zachowujących się mężczyzn zauważył pracownik miejskiego monitoringu. O swoich spostrzeżeniach błyskawicznie poinformował policjantów. Funkcjonariusze szybko ustalili, że 28-letni Adam S. i 51-letni Aleksander G. w workach, które mieli przy sobie ukrywali skradzione przed kilkoma minutami drzewka. Dzisiaj sprawą zajmą się wolscy dochodzeniowcy.

Dochodziła 21:00, kiedy pracownik miejskiego monitoringu zauważył na przystanku przy skrzyżowaniu Ciołka z Obozową dwóch podejrzanie zachowujących się mężczyzn. Obserwowani wkładali do worka tuje. O zdarzeniu natychmiast zostali powiadomieni wolscy policjanci.

Funkcjonariusze wylegitymowali mężczyzn. Okazali się nimi 28-letni Adam S. i 51-letni Aleksander G. Obaj zostali przewiezieni do izby wytrzeźwień. W organizmie mieli 1,4 i 2 promile alkoholu. Policjanci szybko ustali, że zabezpieczone przy zatrzymanych drzewka zostały przez nich skradzione z posesji przy ul. Dalibora. Wstępnie straty wyceniono na 300 złotych. Za kradzież grozi do 5 lat więzienia.

 

ak, eg