Napadli za butelkę wódki - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Napadli za butelkę wódki

Data publikacji 06.11.2018

Bemowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież rozbójniczą. Z ustaleń wynika, że mężczyźni rzucili się na pracownika ochrony, kiedy ten próbował ująć ich na kradzieży alkoholu. Podejrzani usłyszeli zarzut kradzieży rozbójniczej. Za przestępstwo to grozi kara do 10 lat więzienia.

Bemowscy policjanci otrzymali informację, że w jednym ze sklepów w dzielnicy doszło do napaści na pracownika ochrony. Na miejscu funkcjonariusze ustalili okoliczności zdarzenia. Okazało się, że jeden mężczyzn ukrył pod kurtką butelkę wódki i wyszedł za linię kas, nie płacąc za towar. Widząc to, pracownik ochrony od razu zareagował. Mężczyzna, będący w towarzystwie kolegi, od razu wraz  z nim rzucili się na pracownika ochrony i próbowali uciec. Zaalarmowani policjanci o całym zdarzeniu, na miejscu zatrzymali 28-letniego Rafała L. i 26-letniego Pawła W. podejrzanych o przestępstwo.

Dochodzeniowcy z komisariatu na Bemowie zgromadzili materiał dowodowy. Podejrzani usłyszeli zarzut dotyczący kradzieży rozbójniczej. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

ea/ms