Pobili się pod klubem - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pobili się pod klubem

Data publikacji 14.11.2009

Najpierw zaczęli awanturować się w klubie. Po chwili kłótnię kontynuowali na zewnątrz lokalu. Jeden z nich wybił jeszcze szybę w drzwiach klubowych. Z relacji świadków wynika, że 29-letni obywatel Egiptu nożem ugodził w nogę znajomego. Na pomoc ruszyli ochroniarze i obezwładnili napastnika. Wezwano policjantów ze Śródmieścia. Mężczyznę zatrzymano. Prawdopodobnie odpowie za uszkodzenie ciała.

Wczoraj nad ranem policjanci dostali wezwanie do interwencji w jednym z klubów przy ul. Nowogrodzkiej. Doszło tam do awantury dwóch klientów lokalu. Zanim policjanci przyjechali na miejsce, kłótnia przeniosła się z klubu na ul. Wspólną. Wychodząc z lokalu jeden z nich wybił jeszcze szybe w drzwiach. Nastepnie juz na zewnatrz doszło do bójki pomiędzy dwoma mężczyznami jeden z nich użył noża zadając drugiemu cios w nogę. Pokrzywdzonemu na ratunek ruszyli ochroniarze z klubu. Obezwładnili nożownika i przytrzymali do przyjazdu załogi policyjnej. Funkcjonariusze zatrzymali 29-letniego obywatela Egiptu. Rannego zabrała karetka pogotowia do szpitala.

Śledczy zajmujący się sprawą czekają na opinię lekarza, na podstawie której przestawiony będzie zarzut napastnikowi. Czynności w sprawie prowadzone są w kierunku uszkodzenia ciała. Za ten czyn grozi do 5 lat więzienia.

 

ak, to