Zakaz prowadzenia pojazdów i amfetamina - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zakaz prowadzenia pojazdów i amfetamina

Data publikacji 14.11.2009

Policjanci z Kampinosu zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę forda. W bagażniku samochodu ujawnili narkotyki. Podczas sprawdzenia kierowcy okazało się, że 23-letni Paweł S. nie posiada prawa jazdy. W związku z orzeczonym zakazem prowadzenia pojazdów, zostało mu ono zatrzymane. Policjanci zatrzymali 23-letniego kierowcę oraz 27-letniego pasażera. Wczoraj mężczyźni usłyszeli zarzuty.

Wszystko rozegrało się wieczorem na ulicy Niepodległości, gdy policjanci z Kampinosu zatrzymali do kontroli drogowej forda. Podczas sprawdzania kierowcy wyszło na jaw, że 23-latek nie posiada dokumentów od samochodu, ani też prawa jazdy, które zostało mu zatrzymane w związku z orzeczonym przez sąd zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych. Pojazd został zabezpieczony i odholowany na policyjny parking.

Policjanci naleźli w bagażniku forda torebkę z narkotykami. Jak się okazało, była to amfetamina. Funkcjonariusze zatrzymali Pawła S. i 27-letniego pasażera. Wczoraj mężczyźni usłyszeli zarzuty. Teraz za czyny, których się dopuścili, odpowiedzą przed sądem.

 

ak, ego