Dotkliwie pobił, trafił do aresztu na trzy miesiące - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dotkliwie pobił, trafił do aresztu na trzy miesiące

Data publikacji 04.12.2018

Dzięki szybkiej reakcji policjantów z Woli doszło do zatrzymania mężczyzny podejrzanego o pobicie, którego skutkiem jest ciężki uszczerbek na zdrowiu. Z ustaleń wynika, że pokrzywdzona została dotkliwie pobita i z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Po usłyszeniu zarzutu, sąd zastosował wobec 21-letniego Kamila S. trzy miesiące aresztu. Mężczyzna był również poszukiwany listem gończym.

Zdarzenie miało miejsce na terenie Woli. Funkcjonariusze zostali powiadomieni przez przypadkowe osoby o tym, że nieznana kobieta została pobita i ma rozciętą głowę. Na miejscu załoga pogotowia ratunkowego udzielała jej pomocy. Pokrzywdzona trafiła do szpitala z obrażeniami ciała.

Na miejscu zdarzenia policjanci przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Funkcjonariusze rozpoczęli ustalanie osoby odpowiedzialnej za to zdarzenie. Nie potrzebowali zbyt wiele czasu, po chwili zatrzymali 21-letniego mężczyznę podejrzewanego o pobicie. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. W chwili zatrzymania 21-latek miał prawie promil alkoholu w organizmie. Okazało się, że Kamil S. jest poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli w celu tymczasowego aresztowania na trzy miesiące za przestępstwo naruszenia nietykalności.

Śledczy z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu zebrali materiał dowodowy. Podejrzany usłyszał zarzut pobicia, którego skutkiem jest ciężki uszczerbek na zdrowiu. Sąd zastosował wobec 21-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

ea/ms