Poszukiwany ENA i listami gończymi - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany ENA i listami gończymi

Data publikacji 16.11.2009

Policjanci z Leszna zatrzymali poszukiwanego mieszkańca gminy. Mężczyzna ścigany był na podstawie europejskiego nakazu aresztowania oraz dwoma listami gończymi i nakazem doprowadzenia do zakładu karnego lub aresztu śledczego. Teraz odbędzie karę pozbawienia wolności za kradzież z włamaniem i oszustwo.

Policjanci z Leszna uzyskali informacje o poszukiwanym od dwóch lat mężczyźnie, który przebywa w jednej z miejscowości na terenie gminy. Niezwłocznie postanowili to sprawdzić i wspólnie z kryminalnymi ze Starych Babic udali się w miejsce, gdzie miał się ukrywać. Mężczyzna poszukiwany był przez Sąd Okręgowy w Warszawie na podstawie europejskiego nakazu aresztowania oraz na podstawie dwóch listów gończych wydanych przez Sąd Rejonowy dla Warszawy-Woli i Warszawy-Mokotowa, a także na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego lub aresztu śledczego.

Policjanci zatrzymali 33-letniego mężczyznę. Zgodnie z dyspozycją sądu osadzony został w zakładzie karnym, gdzie odbywać będzie karę pozbawienia wolności za przestępstwa popełnione w przeszłości.

 

ak, ego