Zatrzymano kobietę podejrzewaną o dokonywanie kradzieży - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymano kobietę podejrzewaną o dokonywanie kradzieży

Data publikacji 07.12.2018

Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna zatrzymali 44-letnią kobietę podejrzewaną o dokonywanie kradzieży, w domu w którym zajmowała się sprzątaniem. Podczas przeszukania jej samochodu oraz miejsca zamieszkania policjanci ujawnili znaczne ilości skradzionej biżuterii. Wstępnie straty oszacowano na ponad 22 tysiące złotych.

Tuż po godzinie 14.00 policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna na jednej z głównych ulic miasta zatrzymali do kontroli kobietę kierującą audi.

Policyjne wyczucie nie zawiodło. 44- latka prowadziła audi pomimo ciążącego na niej zakazu kierowania pojazdami. Ponadto podczas szczegółowej kontroli pojazdu, funkcjonariusze ujawnili znaczą ilość złotej biżuterii oraz pieniądze również w obcej walucie.

Dalsze działania operacyjne w tym przeszukanie jej miejsca zamieszkania, doprowadziło do ujawnienia kolejnych sztuk biżuterii. Mundurowi ustalili już, że zarówno pieniądze, jak i biżuteria pochodziły z kradzieży dokonywanej w jednym z piaseczyńskich domów, gdzie 44- latka była zatrudniona jako osoba sprzątająca. Wstępnie straty oszacowano na ponad 22 tysiące złotych.

Kobieta trafiła do policyjnej celi. Policjanci z wydziału dochodzeniowo- śledczego przedstawili jej łącznie 5 zarzutów karnych. Ponadto ustalają, czy mogła mieć ona związek również z innymi podobnymi przestępstwami.

js/mb