Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kradł perfumy w centrum handlowym, usłyszał pięć zarzutów w recydywie

Data publikacji 10.01.2019

Policjanci z Woli zatrzymali znanego im doskonale mężczyznę podejrzanego o kradzieże w sklepie. Z ich ustaleń wynika, że do przestępstw doszło w grudniu, łupem sprawcy były perfumy o łącznej wartości ponad 7 tysięcy zł. Arkadiusz E. usłyszał już pięć zarzutów kradzieży w warunkach recydywy.

Policjanci z wolskiej patrolówki podjęli interwencję w sklepie na terenie dzielnicy. Funkcjonariuszy powiadomił pracownik sklepu w związku z tym, że na terenie sklepu przebywał mężczyzna, który najprawdopodobniej był podejrzewany o kradzieże perfum. Na miejscu policjanci wyjaśnili okoliczności tych zdarzeń, z których wynika, że do kradzieży doszło w grudniu, a łączne straty oszacowano na kwotę ponad 7 tysięcy zł. Podejrzanym o te przestępstwa okazał się 23-letni Arkadiusz E. , doskonale znany funkcjonariuszom z wcześniejszych zatrzymań.

23-latek trafił do policyjnej celi. Dalej sprawą zajęli się policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu, którzy po zgromadzeniu materiału dowodowego przedstawili podejrzanemu pięć zarzutów kradzieży w warunkach recydywy. Za kradzież grozi kara do 5 lat więzienia.

ea/ms

  • Mężczyzna zatrzymany przez policjantów