Narkotyki ukryte w pionie kanalizacyjnym - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Narkotyki ukryte w pionie kanalizacyjnym

Data publikacji 08.02.2019

Policjanci z zespołu narkotykowego z Woli tylko w ciągu ostatnich tygodni zatrzymali 9 osób w związku z „łamaniem” przepisów z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, zabezpieczyli łącznie prawie kilogram narkotyków oraz zabezpieczyli 34 tysiące złotych na poczet przyszłych kar i grzywien. Tym razem wpadła kolejna osoba, 32-letni Leszek B. Mężczyzna ukrył narkotyki w łazience w pionie kanalizacyjnym. Operacyjni zabezpieczyli również pieniądze oraz wagę elektroniczną. Podejrzany już usłyszał zarzuty.

Policjanci z zespołu narkotykowego wolskiej komendy przez cały czas podejmują działają w kierunku zwalczania przestępstw narkotykowych. Tylko w ciągu ostatnich tygodni zatrzymali 9 osób podejrzanych o posiadanie narkotyków, zabezpieczyli łącznie prawie kilogram narkotyków oraz zabezpieczyli łącznie 34 tysiące złotych na poczet przyszłych kar i grzywien.

Tym razem zatrzymali 32-letniego Leszka B. Podczas przeszukania mieszkania policjanci ujawnili kilka porcji marihuany. Środki odurzające były ukryte w łazience w pionie kanalizacyjnym. Wewnątrz znajdowało się pudełko w kształcie jajka, gdzie znajdowały się narkotyki. W pokoju operacyjni znaleźli wagę i pieniądze, które zostały również zabezpieczone.

32-latek został zatrzymany i przewieziony do komisariatu na Bemowie. Dalsze czynności z zatrzymanym wykonywali policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

ea/ms

  • Zabezpieczone narkotyki i pieniądze