Zatrzymany podejrzany o handel narkotykami - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany podejrzany o handel narkotykami

Stołeczni policjanci z wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw zatrzymali na terenie Wrocławia mężczyznę podejrzanego o handel znaczną ilością narkotyków. 30-latkowi już ogłoszono w prokuraturze zarzuty. Za to przestępstwo może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Wczoraj został tymczasowo aresztowany przez sąd.

Policjanci ze stołecznego wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw prowadzą pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Warszawie śledztwo. Zebrany w jego toku materiał dowodowy dał podstawy do przedstawiania zarzutów popełniania przestępstwa handlu narkotykami 30-letniemu mężczyźnie. Zarzuty dotyczą nabywania w okresie kilku miesięcy  marihuany i kokainy w celu dalszej dystrybucji na warszawski rynek.

Podejrzany został zatrzymany przez policjantów pod jednym z wrocławskich klubów. Funkcjonariusze   przewieźli go do stołecznej jednostki Policji. Po wykonaniu czynności został doprowadzony do Prokuratury Okręgowej w Warszawie w celu ogłoszenia zarzutów. Za handel znaczną ilością narkotyków grozi kara do 1o lat więzienia. Wczoraj sąd zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu.

mb

  • Policjant z zatrzymanym mężczyzną
  • Policjant z zatrzymanym mężczyzną
  • Policjant z zatrzymanym mężczyzną
Ładowanie odtwarzacza...

Wypowiedź - Edyta Adamus, Wydział Komunikacji Społecznej KSP

Ładowanie odtwarzacza...
1.82 MB
Wypowiedź - Edyta Adamus, Wydział Komunikacji Społecznej KSP