Podczas sprzeczki ugodziła nożem swojego partnera - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podczas sprzeczki ugodziła nożem swojego partnera

Data publikacji 22.08.2019

Mundurowi z Żoliborza zatrzymali 22-latkę podejrzaną o uszkodzenie ciała swojego partnera. Z ustaleń policjantów wynikało, że podczas spotkania towarzyskiego nietrzeźwa kobieta ugodziła nożem mężczyznę. Pokrzywdzony trafił do szpitala, a kobieta do policyjnego aresztu. Teraz grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Żoliborscy policjanci około godz. 5 nad ranem otrzymali wezwanie do jednego z mieszkań na terenie dzielnicy. Na miejscu okazało się, że podczas spotkania towarzyskiego zakrapianego alkoholem, pomiędzy kobietą a mężczyzną doszło do sprzeczki. 22-latka w pewnym momencie chwyciła za nóż oraz zadała cios w brzuch swojemu partnerowi. Pokrzywdzony w stanie nie zagrażającym życiu trafił do szpitala, a kobieta do policyjnego aresztu. Badanie alkomatem wykazało u zatrzymanej prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo śledczego zebrali materiał dowodowy, a następnie przedstawili 22-latce zarzut uszkodzenia ciała. Za to przestępstwo grozi jej kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

ks/mb