Zadała cios nożem, została tymczasowo aresztowana - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zadała cios nożem, została tymczasowo aresztowana

Data publikacji 11.09.2019

Policjanci z komisariatu na Bemowie zatrzymali kobietę podejrzaną o ciężkie uszkodzenie ciała. Z ustaleń mundurowych wynika, że podczas kłótni, w pewnej chwili kobieta chwyciła za nóż i zadała cios w klatkę piersiową mężczyźnie. Pokrzywdzony trafił do szpitala, 31-latka do policyjnej celi. Po usłyszeniu zarzutu ciężkiego uszkodzenia ciała wobec kobiety został zastosowany tymczasowy areszt na trzy miesiące.

Po 2.00 policjanci z Bemowa otrzymali zgłoszenie, że mężczyzna miał zostać ugodzony nożem w klatkę piersiową. Na miejscu funkcjonariusze wezwali karetkę pogotowia, która udzieliła pomocy pokrzywdzonemu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zdarzenia doszło podczas kłótni pomiędzy znajomymi. W pewnej chwili kobieta chwyciła za nóż i zadała cios mężczyźnie. Obecni ratownicy medyczni zabrali pokrzywdzonego do szpitala, 31-latka została zatrzymana i trafiła do policyjnej celi.

Śledczy zajęli się gromadzeniem materiału dowodowego. Podejrzana usłyszała zarzut ciężkiego uszkodzenia ciała. Prokurator poparł wniosek policjantów o zastosowanie wobec kobiety środka izolacyjnego i decyzją sądu została ona tymczasowo aresztowana na trzy miesiące. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

ea/ms

  • Kobieta zatrzymana przez policjantów
    Kobieta zatrzymana przez policjantów

Ładowanie odtwarzacza...
1.96 MB