Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

IX Mistrzostwa KSP w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Komendanta Stołecznego Policji

IX Mistrzostwa KSP w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Komendanta Stołecznego Policji zakończyły się zwycięstwem drużyny z Komendy Rejonowej Policji Warszawa II. Drugie miejsce zdobył zespół Oddziału Prewencji Policji w Warszawie, a trzecie drużyna Komendy Powiatowej Policji w Wołominie. Przedsięwzięcie zrealizowano w ramach obchodów 100-lecia powstania Policji Państwowej.

Halowy turniej piłki nożnej to już kolejna impreza sportowa zorganizowana w tym roku przez Wydział Doskonalenia Zawodowego KSP  w ramach obchodów 100-lecia powstania Policji Państwowej. Przedsięwzięcie zorganizowano przy wsparciu NSZZ Policjantów KSP oraz z pomocą Stołecznej Grupy Wojewódzkiej IPA.

W emocjonującym finale drużyna z KRP Warszawa II pokonała zespół z OPP w Warszawie 4:1 i po raz pierwszy od dziewięciu edycji turnieju, zwycięski zespół obronił mistrzostwo zdobyte wcześniej na hali. Po zakończeniu rywalizacji nastąpiła ceremonia wręczenia Pucharów Komendanta Stołecznego Policji oraz upominków piłkarskich drużynom, które stanęły na podium . Trofea wręczył Naczelnik Wydziału Doskonalenia Zawodowego insp. Sławomir Cisowski.

Wszystkim piłkarzom turnieju dziękujemy za grę fair play, natomiast kibicom za ich gorący doping motywujący do sportowej walki. Gratulujemy również wyróżnionym zawodnikom tegorocznego turnieju.

WDZ KSP/mb

 • Drużyny biorące udział w turnieju
  Drużyny biorące udział w turnieju
 • Drużyny biorące udział w turnieju
  Drużyny biorące udział w turnieju
 • Rozgrywki na hali
  Rozgrywki na hali
 • Puchary KSP dla zwycięzców
  Puchary KSP dla zwycięzców
 • Zwycięska drużyna KRP Warszawa II
  Zwycięska drużyna KRP Warszawa II

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 30.62 MB)