Inauguracja działań „Bezpieczne Ferie 2020” - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Inauguracja działań „Bezpieczne Ferie 2020”

Data publikacji 04.02.2020

Ferie zimowe to czas beztroski, odpoczynku i zabawy. W związku z tym, jest to również okres wytężonej pracy dla policjantów. Nasi funkcjonariusze, jak zawsze podczas zimowego wypoczynku, będą dzielnie dbać o wspólne bezpieczeństwo. Wszystko w ramach lutowych działań Komendy Stołecznej Policji „Bezpieczne Ferie 2020”.

Alkogogle, konkursy, prezentacja radiowozu - te i inne atrakcje czekają na odwiedzających podczas tegorocznej uroczystości inaugurującej działania garnizonu stołecznego pod nazwą „Bezpieczne Ferie 2020”. Impreza odbędzie się w czwartek 6. lutego br. w godzinach 10:00 – 13:00.

Na terenie Ośrodka „Górka Szczęśliwicka” przy ul. Drawskiej 22 w Warszawie zaprezentowane zostaną przedsięwzięcia, które podejmuje stołeczna Policja w trakcie „Bezpiecznych ferii 2020”. Będą to m.in. lekcje profilaktyczne w ramach działań edukacyjnych „Bezpiecznie nad wodą/lodem z Kapitanem Wyderką”, konkurs dla dzieci i młodzieży w zakresie bezpiecznych zachowań w trakcie zimowego wypoczynku, demonstracja upośledzenia zmysłów występujących po spożyciu alkoholu za pomocą alkogogli, omówienie działań realizowanych w ruchu drogowym związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa osobom wyjeżdżającym. Wszystko w miłym towarzystwie maskotki KSP – sierżanta Borsuka.

Zapraszamy!

Tekst: st.post. Beata Czyszczoń