Awantura w lokalu - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Awantura w lokalu

Data publikacji 26.04.2010

Trzech młodych pijanych mężczyzn zatrzymali po awanturze w jednej z restauracji policjanci z warszawskiego Śródmieścia. Do zdarzenia doszło przy al. Jana Pawła II około 4.00 nad ranem. Pomiędzy dwoma grupami podpitych osób doszło do sprzeczki i awantury w wyniku, której częściowo zniszczone zostało wyposażenie lokalu. Straty właściciel ocenił na kilka tysięcy złotych. Za uszkodzenie mienia grozi sprawcom do 5 lat wiezienia.

Wczoraj około 4.00 nad ranem policyjne załogi ze Śródmieścia zostały wezwane na interwencję do jednego z nocnych klubów przy al. Jana Pawła II. Tam według relacji zgłaszającego miało dojść do awantury pomiędzy dwoma grupami osób. Zaczęło się od sprzeczki dwóch młodych mężczyzn, która przerodziła się w bójkę z wykorzystaniemk krzeseł, szklanek a nawet kamieni.

Policjanci ustalili rysopis mężczyzn i bardzo szybko zatrzymali trzech uczestników bójki. Młodzi mężczyźni w wieku od 19 do 21 lat trafili do izby wytrzeźwień. Dzisiaj po przeprowadzeniu czynności procesowych śledczy przedstawią im zarzuty niszczenia mienia. Grozi im za to do 5 lat więzienia. Właściciel restauracji szacuje straty na co najmniej kilka tysięcy złotych.

 

ak, to