3 promile i małe dziecko - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

3 promile i małe dziecko

Data publikacji 27.04.2010

Byli tak pijani, że idąc chodnikiem potykali się o siebie. Obok nich szło niespełna dwuletnie dziecko. Przejeżdżający patrol Policji natychmiast zatrzymał się i podjął interwencję. Ustalili, że rodzice mają prawie trzy promile alkoholu we krwi. Sylwia J. i Leszek Z. zostali przewiezieni na izbę wytrzeźwień. Dzieckiem zajęła się babcia. Funkcjonariusze z wydziału ds.nieletnich i patologii społecznej o zaistniałej sytuacji poinformują sąd rodzinny.

W czasie patrolowania ulic na Woli mundurowi zwrócili uwagę na parę idącą z dzieckiem. Kobieta i mężczyzna szli chodnikiem chwiejnym krokiem, potykając się o siebie a za rękę prowadzili małe dziecko. Natychmiast podjęli w ich stosunku interwencję. Poddali Sylwię J. i Leszka Z. badaniu alkomatem. Okazało się, że oboje mają prawie 3 promile alkoholu.

27-letnia kobieta i 34-letni mężczyzna zostali przewiezieni do izby wytrzeźwień. Dwuletnią dziewczynką zaopiekowała się babcia. O zaistniałej sytuacji funkcjonariusze Policji z wydziału ds. nieletnich i patologii społecznej poinformują sąd rodzinny.

 

ak, jb