Marihuanę schował w metalowych pudełkach - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Marihuanę schował w metalowych pudełkach

Data publikacji 10.05.2010

Podczas kontroli hondy, policjanci wydziału kryminalnego znaleźli pod tylnią kanapą działkę marihuany, a w popielniczce działkę amfetaminy. Narkotyki należały do 40-letniego Piotra D. i 28-letniego Marcina Ł. Podczas przeszukania, w mieszkaniu 40-latka, policjanci znaleźli jeszcze prawie 200 gramów marihuany schowanych w metalowych pudełkach. Obaj mężczyźni już usłyszeli zarzuty.

Po południu policjanci z Bielan zatrzymali do kontroli hondę. W środku siedziało trzech mężczyzn. Podczas przeszukania pojazdu policjanci znaleźli pod tylną kanapą 1,34 grama amfetaminy, a w popielniczce 0,81 grama marihuany. Amfetamina należała do Piotra D., zaś marihuana do Marcina Ł.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani, a środki odurzające zabezpieczono. To nie koniec. Kryminalni udali się do mieszkania, w którym mieszkał Piotr D. Na miejscu okazało się, że 40-latek w lokalu trzymał prawie 200 gramów suszu roślinnego. Środki odurzające były ukryte w metalowych pudełkach.

Narkotyki trafiły na komendę przy ulicy Żeromskiego, a Piotr D. do prokuratury. Prokurator przedstawił mężczyźnie zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzający. Marcinowi Ł. dochodzeniowcy przedstawili zarzut za posiadanie amfetaminy.

Policjanci z referatu do walki z przestępczością narkotykową sprawdzają teraz, w jaki sposób Piotr D. wszedł w posiadanie takiej ilości środków odurzających. Sprawa ma charakter rozwojowy.

ea/eb