Lato na Bielanach - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Lato na Bielanach

Data publikacji 27.06.2010

Wczoraj przy bielańskiej stacji metra Słodowiec, odbyła się impreza plenerowa pn. „Witaj lato na Bielanach”. Przedsięwzięcie to miało charakter imprezy sportowo-rekreacyjnej, na której oczywiście nie zabrakło Policji. Tym razem dzieci mogły zobaczyć radiowóz policyjny, motocykl, motorówkę i mobilny posterunek.

Wczoraj po południu przy bielańskiej stacji metra Słodowiec, odbyła się impreza, którą dzielnica powitała lato. Podczas imprezy jak zwykle dużym zainteresowaniem cieszyło się policyjne stoisko, na którym dorośli mogli uzyskać porady między innymi z zakresu bezpieczeństwa swoich pociech. W policyjnym namiocie na najmłodszych mieszkańców czekali wolontariusze, którzy farbkami malowali dziecięce buzie.

Wszyscy zainteresowani mieli możliwość obejrzenia policyjnego sprzętu transportowego, włączenia syreny w radiowozie, zrobienia pamiątkowego zdjęcia na motocyklu, a nawet posiedzenia za sterami policyjnej motorówki.

Zainteresowanie wśród przybyłych gości wzbudził również mobilny posterunek. Zarówno dzieci jak i dorośli mogli zobaczyć go z bliska, wejść do środka i dokładnie obejrzeć sprzęt jaki znajduje się w środku.

Dużą frajdę sprawiało również, nie tylko dzieciom, robienie zdjęć w roli policjanta lub złodzieja. Najmłodsi mogli zrobić sobie na pamiątkę odbitki linii papilarnych.

dt, eb