Nawet ucieczka mu nie pomogła - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nawet ucieczka mu nie pomogła

Data publikacji 26.07.2010

Najpierw zatrzymał się do kontroli drogowej, by po chwili zacząć uciekać. Policjanci z ruchu drogowego komendy w Starych Babicach zatrzymali w pościgu kierowcę fiata. 20-letni mężczyzna był trzeźwy. Policjanci szybko jednak ustalili powód zachowania Piotra D. W jego portfelu funkcjonariusze ujawnili dwie torebki z białą substancją. Sam kierowca przyznał, że zażywał wcześniej amfetaminę. Piotr D. został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Teraz jego sprawą zajmą się detektywi z ożarowskiego komisariatu.

Policjanci z wydziału ruchu drogowego komendy w Starych Babicach zatrzymali w Józefowie do kontroli drogowej kierowcę „małego” fiata. Gdy tylko pojazd zatrzymał się na poboczu, wybiegł z niego mężczyzna i zaczął uciekać. Po kilku minutach pościgu, policjanci zatrzymali 20-letniego Piotra D.

Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że mężczyzna był trzeźwy. Policjanci szybko jednak ustalili powód zachowania mężczyzny. W portfelu Piotra D. funkcjonariusze znaleźli dwie torebki z białą substancją. Kierowca przyznał, że wcześniej zażywał amfetaminę. W tym celu mężczyźnie została pobrana krew do badań. 20-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Teraz jego sprawą zajmą się detektywi z komisariatu w Ożarowie Mazowieckim.

/ego/