Policjanci odzyskali sprzęt warty 50 tysięcy złotych - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odzyskali sprzęt warty 50 tysięcy złotych

Data publikacji 30.09.2010

Policjanci z Pomiechówka przy wsparciu nowodworskich kryminalnych rozwiązują zagadkę kradzieży z włamaniem w Śniadówku. Łupem sprawców padł kompresor, wart około 50 tysięcy złotych. Policjanci sprzęt już odzyskali. 35-letnia Wojciech J. został zatrzymany do wyjaśnienia sprawy.

Do zdarzenia doszło w nocy z 27/28 września w Śniadówku. Wówczas to, sprawcy przecięli łańcuch zabezpieczający bramę wjazdową na posesję i z pomieszczenia gospodarczego skradli kompresor. Jak tylko informacja o włamaniu dotarła do policjantów od razu zaczęli wyjaśniać okoliczności zdarzenia.

Funkcjonariusze poszukując skradzionego sprzętu oraz sprawców dotarli do Wojciecha J. W jego pomieszczeniu gospodarczym znaleźli poszukiwany kompresor. 35-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

Wojciech J. najprawdopodobniej jeszcze dziś zostanie przesłuchany. Policjanci teraz ustalają, kto może być zamieszany jeszcze w sprawę kradzieży z włamaniem, kto dokonał przestępstwa oraz jak sprzęt trafił na posesję zatrzymanego. Odzyskany kompresor już wrócił do właściciela.

bw/ij