Poszukujemy sprawcy przywłaszczenia torebki - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukujemy sprawcy przywłaszczenia torebki

Data publikacji 24.06.2014

Policjanci z warszawskich Włoch poszukują sprawcy przywłaszczenia torebki w tramwaju. Kobieta, której zdjęcie publikujemy, może mieć związek z tym przestępstwem. Każdy, kto rozpoznaje ją lub posiada jakiekolwiek informacje na jej temat, proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Warszawa Włochy.

Policjanci z wydziału kryminalnego prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia pozostawionej w tramwaju linii nr 9 torebki. Do zdarzenia doszło 11 maja 2014 r. na odcinku Pętla Okęcie-Hynka. W tej sprawie funkcjonariusze zabezpieczyli nagranie z kamer monitoringu, które zarejestrowały wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem. Wartość strat oszacowano na kwotę 2.000 złotych.

Wszyscy, którzy rozpoznają kobietę lub posiadają jakiekolwiek informacje na jej temat, proszeni są o kontakt z policjantami z wydziału kryminalnego pod numerem telefonu (22) 603-26-23 lub (22) 603 68 22. Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres krp3warszawa@policja.waw.pl.

ew/aw