Aktualności z policja.pl
Data publikacji : 02.08.2011

Policjanci wyczuli marihuanę

Policjanci z wydziału kryminalnego wspólnie z funkcjonariuszem zajmującym się przestępczością narkotykową zabezpieczyli 175 gramów marihuany. Zapach suszu roznosił się po całym mieszkaniu. Zatrzymany 26-letni Artur K. ukrywał narkotyki dosłownie wszędzie, w plastykowych pudełkach, opakowaniach po odżywkach sportowych, młynku do kawy, na biurku, w szafie…Dodatkowo stróże prawa znaleźli jeszcze wagę elektroniczną. Dziś 26-latek trafi do prokuratury.

 

Policjanci wydziału kryminalnego oraz  zajmującego się zwalczaniem przestępczości narkotykowej sprawdzali, czy prawdziwa jest informacja dotycząca posiadania narkotyków przez pewnego 26-letniego mieszkańca Grochowa.

Zaraz po wejściu do mieszkania stróże prawa nabrali pewności, że niewątpliwie, w tym lokalu znajduje się marihuana. Pozostawało już tylko ją odnaleźć i zabezpieczyć. Nie potrwało to zbyt długo. Okazało się bowiem, że Artur K. trzymał narkotyki dosłownie wszędzie. Na każdym kroku policjanci napotykali pochowane działki i susz. I tak, w młynku do kawy, plastykowych pudełkach, opakowaniu po odżywce sportowej, na podłodze, biurku, w szafie w sumie zabezpieczyli 175 gramów marihuany i wagę elektroniczną.

Artur K. trafił do policyjnej celi. Dziś funkcjonariusze doprowadzą zatrzymanego do prokuratury, gdzie najprawdopodobniej usłyszy zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających.

 

dn

Praga Południe, Rembertów, Wawer, Wesoła
Bookmark and Share
Wstecz
Drukuj
pdf
Poleć stronę