Aktualności z policja.pl
Data publikacji : 22.03.2010

Bójkę uliczną przerwali dzielnicowi

Trzy osoby biły się na chodniku przy ulicy Wrzeciono. Dzielnicowi z Bielan rozdzielili grupę awanturników. Mężczyźni w wieku od 44 do 59 lat tłumaczyli się ze swojego zachowania policjantom z wydziału dochodzeniowo-śledczego. Wszyscy usłyszeli też zarzuty. Teraz grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Najprawdopodobniej wypity wcześniej alkohol był powodem nieodpowiedzialnego zachowania trzech mężczyzn. ludzi. Dwaj mężczyźni idący ulicą Wolumen zostali zaczepieni przez trzeciego znanego im z widzenia mężczyznę. Pomiędzy mężczyznami doszło do ostrej wymiany zdań, która skończyła się na rękoczynach. Trzy osoby biły się aż do momentu, gdy przy bazarze pojawili się dzielnicowi i rozdzieli awanturników.

Wszyscy byli pijani. We krwi mieli po prawie 3 promile alkoholu. Marek M., Aleksander K. i Dariusz D. zostali zatrzymani, a następnie przewiezieni do izby wytrzeźwień. Po wytrzeźwieniu tłumaczyli się policjantom z bielańskiej dochodzeniówki. Usłyszeli też zarzuty. Teraz grozi im nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

 

ak, eb

 

Bielany, Żoliborz
Bookmark and Share
Wstecz
Drukuj
pdf
Poleć stronę